AGD             Resultaten
            Home
          Gymnasten
          Trainingsinfo   
          Wedstrijdinfo
          Resultaten
          In de kijker !
 
 
PRE COMPETITIE
   
Nelle Carly
Luna Dehouck
Ileana Depover
7° pl barre 10° pl balk en grond Paastornooi 6° plaats barre en 3° plaats grond Westhoektornooi 3° plaats barre en 6° plaats grond Westhoektornooi
 
     
 
Alyx Lelue
Riene Wydhooge
5° plaats barre en 5° plaats grond Westhoektornooi
5° plaats balk, 8° plaats grond en 10° plaats barre Paastornooi
4° plaats barre en 4° plaats grond Westhoektornooi
9° plaats barre en 11° plaats balk en grond Paastornooi
 
 
 
 
 
PUPILLEN 1
     
Annabeth Verhulst

Noa Sohier

Yulia Düll
30ste plaats balk en 31ste plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
7° pl grond en 10° plaats balk pupillen 6/8 Paastornooi
2° plaats balk en 7° plaats grond Westhoektornooi
Zilver provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
6° plaats barre pupillen 6/8 4° plaats balk en 13° grond pupillen 10 Paastornooi
5° plaats grond en 8° plaats balk pupillen 6/8 paastornooi
     
Janne Putman
Maria Dehondt
Bertukan Wyckaert
26ste plaats balk en 22ste plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade
7° plaats balk en ZILVER grond pupillen 6/8 paastornooi
27ste plaats balk en 29ste plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
4° plaats balk en 8° plaats grond pupillen 6/8 paastornooi
 
     
 
Aurelie Depreeuw
Marie Gotelaere
 
31ste plaats balk en 27ste plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
9° plaats grond en 8° plaats barre pupillen 6/8 paastornooi

6ste plaats balk en 25ste plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
6° plaats balk en grond pupillen 6/8 paastornooi

PUPILLEN 2
     
Emely Vuylsteke
Jade Verlinde
Victoria Moyaert
6° plaats balk en 22° plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
4° plaats barre ZILVER balk en 6° plaats pupillen8 Paastornooi
8ste plaats balk en ° plaats Westhoektornooi
Zilver provinciale voorronde Varsenare
GOUD grond en balk ZILVER barre pupillen 8 Paastornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare

ZILVER barre pupillen 6 BRONS balk pupillen 8 en 8° plaats grond pupillen8 Paastornooi
 
Lotte Desloovere
Noor Flamey
Suzanne Van Oost
28ste plaats balk en 30ste plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
22ste plaats balk en 31ste plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
GOUD barre pupillen 6, BRONS balk pupillen 6 en 5° plaats grond pupillen 8 Paastornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
Hanne Baeckelandt

Eva Laperre

Eva Dekervel
24ste plaats balk en 40ste plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
10° plaats barre en 6° plaats balk pupillen 6 Paastornooi
19° plaats balk en 32° plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
9° plaats barre en ZILVER grond pupillen 6 Paastornooi
14° plaats balk en 37° plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
4° plaats grond en BRONS barre pupillen 6 Paastornooi
 
Tine Brabant
Jara Goeman
20ste plaats balk en 34ste plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
GOUD grond & 4° plaats balk pupillen 6 Paastornooi
23ste plaats balk en 29° plaats Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Hofstade & Varsenare
7° plaats balk pupillen 6 en 10° plaats grond pupillen 8 Paastornooi
 
BENJAMINS 1A
MINIEMEN 2A
     
Elly Delaplace
Emma Verbiese

1° plaats Zuid West Cup Lauwe
1° plaats balk en grond Westhoektornooi
Goud prov. voorronde Leuven + prov. voorronde Hoogstraten
9° plaats Vlaams kampioenschap

 

1° plaats barre en grond Westhoektornooi
10° plaats provinciale Voorronde Leuven
Zilver provinciaal kampioenschap
Gekwetst ;-( voor het Vlaams kampioenschap

 
   
JUNIORS A
     
Eva Naessens
Ellen Rabaut

1° plaats balk en grond Westhoektornooi
2° plaats prov. voorronde Leuven
Zilver provinciaal kampioenschap
Gekwetst ;-( tijdens opwarming Vlaams kampioenschap

Beloftevolle jongere Knokke Heist
Provinciaal kampioene

Goud international Junior Cup Canada

 
   
   
BENJAMINS B
     
Merel Naeye
Lobke Christiaen
Laura Casier
2° plaats barre en 5°pl grond Westhoektornooi
Brons provinciale voorronde Leuven Hoogstraeten & Oostende
Paastornooi 6° plaats barre,5° pl balk en 6° grond
2° plaats grond en 4° plaats barre Westhoektornooi
Brons prov. voorronde Leuven & Oostende Zilver prov. voorronde Hoogstraten
Goud grond paastornooi, zilver op balk en 5° plaats barre
plaats balk en 6°plaats grond Westhoektornooi
Brons prov voorronde Leuven Hoogstraten & Oostende
Zilver grond paastornooi, 4° plaats barre en 6° plaats balk
MINIEMEN 1B
MINIEMEN 2B
BELOFTEN B
     
Louise Maekelberg
Katerina Vasilevskiy
Dore Lepla
3° plaats Zuid West cup Lauwe
4° plaats grond en 5° plaats balk Westhoektornooi
31° plaats prov. voorronde Leuven 12° plaats provinciale voorronde Hoogstraten

2° plaats Zuid West cup Lauwe
1° plaats grond en 2° plaats barre Westhoektornooi
8° plaats provinciael voorronde Hoogstraten
Provinciaal kampioene

Brons op het Vlaams kampioenschap

1° plaats Westhoektornooi grond en balk
1° plaats prov. voorronde Leuven & provinciale voorronde Hoogstraten
Provinciaal kampioene
 
JUNIORS B
 
     
Nona Laroye
   

1° plaats Westhoektornooi grond en barre
3° plaats prov. voorronde Leuven
Zilver provinciaal kampioenschap
8° Vlaams kampioenschap

   
BENJAMINS C
     
Fien Lenglaert
Marie Hiele
Yakima Verlinde
2° plaats barre en 7° plaats grond Westhoektornooi
4° plaats grond, 6° plaats balk en 9° plaats barre Paastornooi

4° plaats barre en 6° plaats balk Westhoektornooi
zilver balk en barre en 9° plaats grond paastornooi
3° plaats grond en 8° plaats barre Westhoektornooi
brons grond en 5° plaats barre en balk op het paastornooi
     
Anouk Baeckelandt
Hanne Vanwachtendonck
Nona Sohier

2° plaats grond en 7° plaats barre Westhoektornooi
4° barre 6° plaats grond 7° grond Paastornooi

4° plaats balk en 5° plaats grond Westhoektornooi
4° plaats balk, 10° plaats barre en grond Paastornooi

6° plaats barre en 11° plaats grond Westhoektornooi
8° plaats grond en barre, 9° plaats balk
     
 
Maud Vandeputte

Mien Verghote

 

8° plaats grond en 9° plaats barre Westhoektornooi
7° plaats barre en grond en 8° plaats balk Paastornooi


7° plaats balk en 12° plaats grond Westhoektornooi  
     
MINIEMEN 1C
     
Mies Lepla
Hanne Duhayon
Yeliz Capgras
2° plaats Westhoektornooi balk en 2° plaats grond
33° plaats provincale voorronde Nieuwkerken Waas
1° plaats Zuid West cup Lauwe
3° plaats Westhoektornooi balk
44° plaats provinciale voorronde Nieuwkerken Waas

1° plaats Westhoektornooi grond en 5°pl. balk
20ste plaats provinciale voorronde Nieuwkerken Waas
3x goud op het Paastornooi barre, balk & grond

     
MINIEMEN 2C
     
 
Tessa Van Dongen
 
  3° plaats grond en 3° plaats balk Westhoektornooi
5° plaats provinciale voorronde Nieuwkerken Waas
Paastornooi 1° plaats balk, 2° plaats grond en 3° plaats barre
 
     
     
BELOFTEN C
     
Laura Melsens
Hannah Huyghe

Lotte Depuydt

Gestopt januari 2012 1° plaats Zuid West Cup Lauwe
10° plaats eerste provinciale voorronde Nieuwkerken Waas
Paastornooi 4° plaats barre, 5° plaats grond en balk

3° plaats Zuid West Cup Lauwe
3° plaats Westhoektornooi balk en ° plaats grond
8° plaats provinciale voorronde Nieuwkerken Waas
2X goud op paastornooi barre en grond + 4° plaats balk
Nona Haeyaert
2° plaats Zuid West cup Lauwe
1° plaats Westhoektornooi balk en 1° plaats grond
Gestopt febuari 2012
   
JUNIORS C
     
Esther Bucquoye
Flore Callens
2° plaats Zuid West cup Lauwe
1° plaats Westhoektornooi balk en 4° plaats grond
7° plaats provinciale voorronde Nieuwkerken Waas

1° plaats Zuid West Cup Lauwe
34ste plaats provinciale voorronde Nieuwkerken Waas (nulsprong)
 
     
SENIORS C
     
Emma D'Hondt
Ellen Vermeersch
2° plaats Zuid West cup Lauwe
1° plaats Westhoektornooi grond en 2° plaats balk
29° plaats prov voorronde Nieuwkerken Waas
Paastornooi 2° plaats balk, 3° plaats barre en 5° plaats grond
1° plaats Zuid West cup Lauwe
3° plaats Westhoektornooi barre en 6° plaats grond
17° plaats prov voorronde Nieuwkerken Waas
Paastornooi goud balk,23° plaats barre en 4° plaats grond

 
     
PUPILLEN & BENJAMINS RECREA@
     
Amarise Segier
Manou Knockaert
Britt Dehouck
zilver recrea@ Vlamertinge
5° plaats Westhoektornooi balk en 6° plaats barre
Goud recrea@ Izegem recrea@Nazareth
Paastornooi 7° plaats barre, 8° plaats balk en 10° plaats grond
7° plaats Westhoektornooi balk en 7° plaats grond
zilver recrea@ Izegem & goud recrea@Nazareth
Paastornooi 10° plaats barre, 10° plaats balk en 4° plaats grond
Zilver recrea@ Vlamertinge
8° plaats Westhoektornooi balk en 5° plaats barre
Goud recrea@ Izegem & recrea@Nazareth
Paastornooi brons barre, 7° plaats balk en 8° plaats grond
Maité Goudenhooft (pupil)
Mien Verghote (recrea@ vanaf februari 2012)
 

Brons recrea@ Vlamertinge
1° plaats Westhoektornooi balk en ° plaats grond
Brons recrea@ Izegem
Paastornooi 7° plaats barre, 8° plaats balk en 7° plaats grond

Paastornooi 9° plaats barre, 8° plaats balk en 11° plaats grond
Barbara Lahaye
Jill Room
Kayleigh Derez
Zilver recrea@ Vlamertinge
4° plaats Westhoektornooi balk en 9° plaats grond
Goud recrea@ Izegem & recrea@Nazareth
Paastornooi 11° plaats barre, 11° plaats balk en 6° plaats grond
Zilver recrea@ Vlamertinge
3° plaats Westhoektornooi balk en 3° plaats grond
Goud recrea@ Izegem & recrea@Nazareth
Paastornooi 6° plaats barre, 5° plaats balk en 7° plaats grond
Brons recrea@ Vlamertinge
10° plaats Westhoektornooi balk en 8° plaats barre
zilver recrea@ Izegem & brons recrea@Nazareth
Paastornooi 11° plaats barre, 11° plaats balk en 12° plaats grond
   
Paulien Verstraete
Pauline Maerten (pupil)
Brooklyn Vermote (pupil)
Goud recrea@ Vlamertinge
1° plaats Westhoektornooi barre en 9° plaats balk
Goud recrea@ Izegem & recrea@Nazareth
Paastornooi 4° plaats barre, 6° plaats balk en 8° plaats grond
zilver recrea@ Izegem & recrea@Nazareth zilver recrea@ Vlamertinge
1° plaats Westhoektornooi balk en ° plaats grond
Goud recrea@ Izegem & zilver recrea@Nazareth
MINIEMEN RECREA@
     
Hannelore Suffys
Zoe Coffyn
Charlotte Clicque
Brons recrea@ Vlamertinge
12° plaats Westhoektornooi balk en 8° plaats barre
zilver recrea@ Izegem
zilver recrea@ Vlamertinge
6° plaats Westhoektornooi barre en 17° plaats grond
Goud recrea@ Izegem
Paastornooi 7° plaats barre, 4° plaats balk en 9° plaats grond
Brons recrea@ Vlamertinge
7° plaats Westhoektornooi barre en 10° plaats balk
zilver recrea@ Izegem
Paastornooi 10° plaats barre, 10° plaats balk en 11° plaats grond
Stien Bossaert
Kiana Declerck
Margaux Pyck
Goud recrea@ Vlamertinge
9° plaats Westhoektornooi balk en 1° plaats grond
Goud recrea@ Izegem
Paastornooi 6° plaats barre, 2° plaats balk en 3° plaats grond
zilver recrea@ Vlamertinge
4° plaats Westhoektornooi barre en 7° plaats grond
Paastornooi 9° plaats barre, 9° plaats balk en 7° plaats grond
Goud recrea@ Vlamertinge
1° plaats Westhoektornooi balk en 6° plaats grond
Goud recrea@ Izegem
Paastornooi 3° plaats barre, 1° plaats balk en 2° plaats grond
     
Febe Boudry
 
  Brons recrea@ Vlamertinge
14° plaats Westhoektornooi balk en 8° plaats grond
Zilver recrea@ Izegem
Paastornooi 11° plaats barre, 7° plaats balk en 5° plaats grond
 
BELOFTEN RECREA@
     
Laura Vandeputte
Marte Putman
Eline Knockaert
24°plaats recrea@ Vlamertinge
4° plaats Westhoektornooi barre en 10° plaats grond
16° plaats recrea@ Izegem
Paastornooi 3° plaats barre, 9° plaats balk en 9° plaats grond
11°plaats recrea@ Vlamertinge
7° plaats Westhoektornooi barre en 4° plaats grond
22° plaats recrea@ Izegem
8°plaats recrea@ Vlamertinge
2° plaats Westhoektornooi balk en 9° plaats grond
9° plaats recrea@ Izegem
Paastornooi 4° plaats barre, 2° plaats balk en 4° plaats grond
Fella Capgras
Sain Dehaeze
Julie Camerlynck
38°plaats recrea@ Vlamertinge
10° plaats Westhoektornooi balk en 12° plaats grond
52° plaats recrea@ Izegem
Paastornooi 9° plaats barre, 11° plaats balk en 11° plaats grond
39°plaats recrea@ Vlamertinge
4° plaats Westhoektornooi balk en 14° plaats grond
50° plaats recrea@ Izegem
Paastornooi 6° plaats barre, 10° plaats balk en 10° plaats grond
23°plaats recrea@ Vlamertinge
6° plaats Westhoektornooi balk en 6° plaats grond
Paastornooi 7° plaats barre, 7° plaats balk en 6° plaats grond
RESULTATEN EX COMPETITIE WESTHOEK TORNOOI RESULTATEN EX COMPETITIE PAASTORNOOI Kaat Feys 1° barre, 2° balk en 5° grond Lore Buyck 8° balk en 3° grond Siel Braem 3° balk en grond Lise Lauwers 5° balk en 2° grond Griet Monkerhey 7° balk Griet Capoen 6° grond
Shaeny Vandemoortele
   
5° plaats Zuid West cup Lauwe
2° plaats Westhoektornooi barre en 1° plaats grond
4° plaats recrea@ Izegem
Paastornooi 2° plaats barre, 1° plaats balk en 2° plaats grond
   
Turnkring Vlamertinge VZW , Els Vanhaute Veurnseweg 67 8900 Brielen (Ieper) Tel : 0496 20 06 06
Rek.nr: 750-9499361-18