EDITIE 2012

DEELNEMERS AGD

 
DEELNEMERS PER CATEGORIE/NIVEAU
1 Ana-Paula Troncquo OTV NAZARETH Beloften B
2 Dore Lepla TK VLAMERTINGE Beloften B
3 Elisa Vanheule OTV NAZARETH Beloften B
4 Lisa Martens OTV NAZARETH Beloften B
5 Camille Bovyn SALTO'S INGELMUNSTER Beloften C
6 Ebe Vanbelle TURNKRING GELUWE Beloften C
7 Felien Blontrock TURNCLUB VARSENARE Beloften C
8 Fleur Roze TURNKRING GELUWE Beloften C
9 Hélène Lafaut YSERVAST HEESTERT Beloften C
10 Jana Vandenbroucke KTV KORTRIJK Beloften C
11 Julie Vandycke SALTO'S INGELMUNSTER Beloften C
12 Kato Van Hansewyck FOOTLOOSE Beloften C
13 Lotte Depuydt TK VLAMERTINGE Beloften C
14 Nona Haeyaert TK VLAMERTINGE Beloften C
15 Elly Delaplace TK VLAMERTINGE Benjamins A
16 Fien Tant TURNCLUB VARSENARE Benjamins B
17 Flore Blontrock TURNCLUB VARSENARE Benjamins B
18 Laura Casier TK VLAMERTINGE Benjamins B
19 Lobke Christiaen TK VLAMERTINGE Benjamins B
20 Luna Vanderbruhge TURNKRING GELUWE Benjamins B
21 Merel Naeye TK VLAMERTINGE Benjamins B
22 Yana Declercq TURNKRING GELUWE Benjamins B
23 Zoë D'Haveveloose YZERVAST HEESTERT Benjamins B
24 Anouk Baekelandt TK VLAMERTINGE Benjamins C
25 Bieke Buseyne GYMPIE MOORSELDE Benjamins C
26 Britt Vanderplaetse SALTO'S INGELMUNSTER Benjamins C
27 Emma Verhaeghe SALTO'S INGELMUNSTER Benjamins C
28 Fien Lenglaert TK VLAMERTINGE Benjamins C
29 Hanne Vanwachtendonck TK VLAMERTINGE Benjamins C
30 Louise Marrecau KTV KORTRIJK Benjamins C
31 Marie Hiele TK VLAMERTINGE Benjamins C
32 Maud Vandeputte TK VLAMERTINGE Benjamins C
33 Mien Verghote TK VLAMERTINGE Benjamins C
34 Nona Sohier TK VLAMERTINGE Benjamins C
35 Rana D'Haene KTV KORTRIJK Benjamins C
36 Yakima Verlinde TK VLAMERTINGE Benjamins C
37 Ye Yue Verscheure SALTO'S INGELMUNSTER Benjamins C
38 Eva Naessens TK VLAMERTINGE Juniors A
39 Nona Laroye TK VLAMERTINGE Juniors B
40 Aurelie Delrue TURNKRING GELUWE Juniors C
41 Elke Dejaeghere YZERVAST HEESTERT Juniors C
42 Ellen Verscheure YZERVAST HEESTERT Juniors C
43 Emma Stockman YZERVAST HEESTERT Juniors C
44 Esther Bucquoye TK VLAMERTINGE Juniors C
45 Eva Mahieu TURNCLUB VARSENARE Juniors C
46 Eve-Mien Blontrock TURNCLUB VARSENARE Juniors C
47 Evy Samyn TURNKRING GELUWE Juniors C
48 Iris Dewitte TURNKRING GELUWE Juniors C
49 Jana Van de Velde OTV NAZARETH Juniors C
50 Joyce Van Moorleghem YZERVAST HEESTERT Juniors C
51 Liesl Lesage TURNKRING GELUWE Juniors C
52 Lisa Verhaeghe SALTO'S INGELMUNSTER Juniors C
53 Lotte Kint OTV NAZARETH Juniors C
54 Manon Verplancke TURNCLUB VARSENARE Juniors C
55 Rilke Teryn TURNKRING GELUWE Juniors C
56 Roxanne Verscheure YZERVAST HEESTERT Juniors C
57 Roxanne Verscheure YZERVAST HEESTERT Juniors C
58 Saar Mahieu TURNCLUB VARSENARE Juniors C
59 Tine Deconinck YZERVAST HEESTERT Juniors C
60 Lisa Kaya TURNCLUB VARSENARE Miniemen 1A
61 Febe Delobelle YZERVAST HEESTERT Miniemen 1B
62 Hannah Mahieu TURNCLUB VARSENARE Miniemen 1B
63 Jutte Van Hansewyck FOOTLOOSE Miniemen 1B
64 Leonie Avet YZERVAST HEESTERT Miniemen 1B
65 Louise Maeckelberg TK VLAMERTINGE Miniemen 1B
66 Phara Martens OTV NAZARETH Miniemen 1B
67 Yelia Peeters YZERVAST HEESTERT Miniemen 1B
68 Amber Vandendriessche KTV KORTRIJK Miniemen 1C
69 Anouk Devlieger GYMPIE MOORSLEDE Miniemen 1C
70 Darcy De Meulemeester SALTO'S INGELMUNSTER Miniemen 1C
71 Eileen Bossuyt TURNKRING GELUWE Miniemen 1C
72 Estelle Clincemaillie GYMPIE MOORSLEDE Miniemen 1C
73 Hanne Carlu GYMPIE MOORSLEDE Miniemen 1C
74 Hanne Duhayon TK VLAMERTINGE Miniemen 1C
75 Hanne Lauwers  GYMPIE MOORSLEDE Miniemen 1C
76 Liese Mahieu TURNCLUB VARSENARE Miniemen 1C
77 Lobke Vantomme TURNKRING GELUWE Miniemen 1C
78 Marie Degrande KTV KORTRIJK Miniemen 1C
79 Marie Vanhee GYMPIE MOORSLEDE Miniemen 1C
80 Merel Bekaert GYMPIE MOORSLEDE Miniemen 1C
81 Mies Lepla TK VLAMERTINGE Miniemen 1C
82 Rhode Vanackere GYMPIE MOORSLEDE Miniemen 1C
83 Tine Adant FOOTLOOSE Miniemen 1C
84 Yeliz Capgras TK VLAMERTINGE Miniemen 1C
85 Emma Verbiese TK VLAMERTINGE Miniemen 2A
86 Katerina Vasilevskiy TK VLAMERTINGE Miniemen 2B
87 Lotte Duschi YZERVAST HEESTERT Miniemen 2B
88 Michelle Forman GYMPIE MOORSLEDE Miniemen 2B
89 Sofie Nackaerts TURNCLUB VARSENARE Miniemen 2B
90 Andrea Callewaert KTV KORTRIJK Miniemen 2C
91 Bani Marynissen FOOTLOOSE Miniemen 2C
92 Jolien Deceuninck GYMPIE MOORSLEDE Miniemen 2C
93 Maud Vanderhaeghe GYMPIE MOORSLEDE Miniemen 2C
94 Rani Verlinde SALTO'S INGELMUNSTER Miniemen 2C
95 Romy Van Troys SALTO'S INGELMUNSTER Miniemen 2C
96 Sandra Declercq TURNKRING GELUWE Miniemen 2C
97 Sarah Boerjan  TURNCLUB VARSENARE Miniemen 2C
98 Tessa Vandongen TK VLAMERTINGE Miniemen 2C
99 Alyx Leleu TURNKRING VLAMERTINGE Pre pupillen
100 Bertukan Wyckaert TURNKRING VLAMERTINGE Pre pupillen
101 Ileana Depover TURNKRING VLAMERTINGE Pre pupillen
102 Joey Van Broeckhoven SILOK DEURNE Pre pupillen
103 Lenka D'hondt SILOK DEURNE Pre pupillen
104 Luna Dehouck TURNKRING VLAMERTINGE Pre pupillen
105 Murielle Collewaert   GYMMAX DENDERMONDE Pre pupillen
106 Nelle Carly TURNKRING VLAMERTINGE Pre pupillen
107 Riene Wydhooge TURNKRING VLAMERTINGE Pre pupillen
108 Valeska         GYMMAX DENDERMONDE Pre pupillen
109  Sara De Vos GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 1
110 Amilia Termote GYMPIE MOORSLEDE Pupillen 1
111 Annabeth Verhulst TK VLAMERTINGE Pupillen 1
112 Anouk Devlamynck TURNCLUB VARSENARE Pupillen 1
113 Auke De Beuf YZERVAST HEESTERT Pupillen 1
114 Aurelie Depreeuw TK VLAMERTINGE Pupillen 1
115 Britt Vandenabeele GYMPIE MOORSLEDE Pupillen 1
116 Dekeerle Marte TURNKRING GELUWE Pupillen 1
117 Elise Moestermans TURNCLUB VARSENARE Pupillen 1
118 Femke Benaets TURNCLUB VARSENARE Pupillen 1
119 Fleur GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 1
120 Geike Vanheule TURNKRING GELUWE Pupillen 1
121 Helene Logie KTV KORTRIJK Pupillen 1
122 Jana GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 1
123 Janne Desimpelaere YZERVAST HEESTERT Pupillen 1
124 Janne Putman TK VLAMERTINGE Pupillen 1
125 Jivve Veys YZERVAST HEESTERT Pupillen 1
126 Kinly boerwaart GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 1
127 Lana Willaerts  GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 1
128 Liesbeth Lamaire YZERVAST HEESTERT Pupillen 1
129 Lotte Vandenabeele GYMPIE MOORSLEDE Pupillen 1
130 Maria Dehondt TK VLAMERTINGE Pupillen 1
131 Maria-Laura De Jonckheere TURNCLUB VARSENARE Pupillen 1
132 Marie Vandeberghe GYMPIE MOORSLEDE Pupillen 1
133 Marthe Buddin GYMPIE MOORSLEDE Pupillen 1
134 Marthe Tienpont YZERVAST HEESTERT Pupillen 1
135 Maud Boury KTV KORTRIJK Pupillen 1
136 Merel Quaertier YZERVAST HEESTERT Pupillen 1
137 Nathalie Rjabynina TURNCLUB VARSENARE Pupillen 1
138 Noa Haneca TURNCLUB VARSENARE Pupillen 1
139 Noa Sohier TK VLAMERTINGE Pupillen 1
140 Nora GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 1
141 Rein Vanderbeck TURNCLUB VARSENARE Pupillen 1
142 Romy Dumortier YZERVAST HEESTERT Pupillen 1
143 Sara Buddin GYMPIE MOORSLEDE Pupillen 1
144 Silke Vanackere GYMPIE MOORSLEDE Pupillen 1
145 Stacy Bertrandt TURNCLUB VARSENARE Pupillen 1
146 Tiele Beghein TURNKRING GELUWE Pupillen 1
147 Yulia Düll TK VLAMERTINGE Pupillen 1
204 Gotelaere Marie TK VLAMERTINGE Pupillen 2
148 Alani Maschelin OTV NAZARETH Pupillen 2
149 Ammelie Bockstal   GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 2
150 Bo Kesteloot YZERVAST HEESTERT Pupillen 2
151 Britt Tempelaere GYMPIE MOORSLEDE Pupillen 2
152 Celeste Vandoolaeghe TURNKRING GELUWE Pupillen 2
153 Danaë Petit YZERVAST HEESTERT Pupillen 2
154 Elise De Bock         GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 2
155 Emely Vuylsteke TK VLAMERTINGE Pupillen 2
156 Esmee Avet YZERVAST HEESTERT Pupillen 2
157 Eva Dekervel TK VLAMERTINGE Pupillen 2
158 Eva Laperre TK VLAMERTINGE Pupillen 2
159 Fay Vanden Nest VASTE VUIST LAUWE Pupillen 2
160 Fien Van den Breede FOOTLOOSE Pupillen 2
161 Fran Renders     GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 2
162 Hanne Baekelandt TK VLAMERTINGE Pupillen 2
163 Hanne Vanneste TURNCLUB VARSENARE Pupillen 2
164 Jade Verlinde TK VLAMERTINGE Pupillen 2
165 Jana Lauwers GYMPIE MOORSLEDE Pupillen 2
166 Jana Storme TURNCLUB VARSENARE Pupillen 2
167 Jara Goeman TK VLAMERTINGE Pupillen 2
168 Jozefien De Clerc GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 2
169 Julie Vandamme TURNCLUB VARSENARE Pupillen 2
170 Juliette Delva TURNKRING GELUWE Pupillen 2
171 Kiana Bourgou FOOTLOOSE Pupillen 2
172 Laura De Lijser TURNCLUB VARSENARE Pupillen 2
173 Leonord Gomes   GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 2
174 Linde bosman        GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 2
175 Liza Asselberghs FOOTLOOSE Pupillen 2
176 Lotte Desloovere TK VLAMERTINGE Pupillen 2
177 Margaux Daveloose TURNCLUB VARSENARE Pupillen 2
178 Marie Hollevoet TURNCLUB VARSENARE Pupillen 2
179 Marie huyvinck        GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 2
180 Mart Renders         GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 2
181 Maude Wyckman YZERVAST HEESTERT Pupillen 2
182 Noor Flamey TK VLAMERTINGE Pupillen 2
183 Sam Den Dryver VASTE VUIST LAUWE Pupillen 2
184 Suzanne Van Oost TK VLAMERTINGE Pupillen 2
185 Tatiane De Backer FOOTLOOSE Pupillen 2
186 Tine Brabant TK VLAMERTINGE Pupillen 2
187 Tine Vanderstraeten FOOTLOOSE Pupillen 2
188 Wendy wieafaet      GYMMAX DENDERMONDE Pupillen 2
189 Zita Conickx FOOTLOOSE Pupillen 2
190 Carensy Rosseel SALTO'S INGELMUNSTER Seniors C
191 Ella Denolf TURNKRING GELUWE Seniors C
192 Ellen Vermeersch TK VLAMERTINGE Seniors C
193 Emma D'hondt TK VLAMERTINGE Seniors C
194 Jana Minne TURNKRING GELUWE Seniors C
195 Jana Vermote OTV NAZARETH Seniors C
196 Liza Laridon SALTO'S INGELMUNSTER Seniors C
197 Lize Verbeke TURNKRING GELUWE Seniors C
198 Lore Bruneel SALTO'S INGELMUNSTER Seniors C
199 Marie Laisnez TURNCLUB VARSENARE Seniors C
200 Nieke Ortibus YZERVAST HEESTERT Seniors C
201 Saïda Mommerency SALTO'S INGELMUNSTER Seniors C
202 Yamon Minnebo TURNCLUB VARSENARE Seniors C
203 Yara Peeters YZERVAST HEESTERT Seniors C

 

 

DEELNEMERS AGH

Volgende clubs bevestigden reeds hun deelname : Turnkring Zeestern Oostende, Turnkring Vlamertinge, Vaste Vuist Lauwe & gympie Moorslede